Voorkom onnodige stilstand met onze flexible onderhoudscontracten
Grootste en meest ervaren bedrijfswagen dealer van Nederland
Transportoplossingen van klein tot groot, ruime keuze

Klanttevredenheid

Wij zijn pas tevreden als u dat bent. Onze klanten waarderen ons gemiddeld met een:

8,1
Beoordeel

Truckland Schiphol

Schiphol neemt een heel bijzonder plaats in binnen de Truckland vestigingen. Hier vormt "het dealerbedrijf" een onderdeel van het TruckWorld concept. TruckWorld staat voor een bedrijvencomplex waarin een diversiteit aan truckgerelateerde bedrijven onder een dak nauw samenwerkt. Truckland is binnen dit concept de bestelauto- en truckdealer en biedt alle diensten die daarbij horen: van verkoopadvies tot en met de opbouw en aflevering van voertuigen, de service, reparatie en keuring van voertuigen en installaties. In voorkomende gevallen werkt men daarin nauw samen met de partners in hetzelfde complex.

Contactgegevens

Folkstoneweg 7
1118 LM Schiphol Rijk

Tel:  +31 (0)20 405 5540 
Fax: +31 (0)20 405 5539

Tel Werkplaats: +31(0)20 405 5500
Tel Magazijn:     +31(0)20 405 5520

E: receptie.schiphol@truckland.nl
E: magazijn.schiphol@truckland.nl

K.v.K.: 33202253
B.T.W.: NL800349490B01

Afbeelding Vestiging

Openingstijden Truckland Schiphol

Werkplaats / Magazijn ma t/m vr 07.45 - 21.00 uur
  zat 07.45 - 12.15 uur
Op onderstaande data is de vestiging van Truckland gesloten.
  
Dinsdag 1 januari 2019 Nieuwjaarsdag
Maandag 22 april 2019 2e paasdag
Zaterdag 27 april 2019 Koningsdag
Donderdag  30 mei 2019 Hemelvaartsdag
Maandag 10 juni 2019 2e Pinksterdag
Woensdag 25 december 2019 1e Kerstdag
Donderdag 26 december 2019 2e Kerstdag
 
 
Voor spoedreparaties en strandingen zijn wij 24/7 bereikbaar op onderstaande nummers.
Voor DAF: 040-2143000

Vestigingsmanager

Fred Blokker
E-mail: f.blokker@truckland.nl
Mobiel: +31 (0)6 - 29349982

Werkplaatschef

Cees Buis
E-mail: c.buis@truckland.nl

Magazijnchef

Henny Gaartman
E-mail: h.gaartman@truckland.nl

Accountmanager Trucks

Jean-Paul Punt
E-mail: j.punt@truckland.nl
Mobiel: +31 (0)6 - 21167310
 

Accountmanager Trucks

Vincent Zonneveld
E-mail: v.zonneveld@truckland.nl
Mobiel: +31 (0)6 - 46087438

Accountmanager Bestelwagens

Rob de Koning
E-mail: r.de.koning@truckland.nl
Mobiel: +31 (0)6 - 53251512

Locatie en route

Plan uw route