Voorkom onnodige stilstand met onze flexible onderhoudscontracten
Grootste en meest ervaren bedrijfswagen dealer van Nederland
Transportoplossingen van klein tot groot, ruime keuze

Klanttevredenheid

Wij zijn pas tevreden als u dat bent. Onze klanten waarderen ons gemiddeld met een:

8,1
Beoordeel

Truckland Schiphol

Schiphol neemt een heel bijzonder plaats in binnen de Truckland vestigingen. Hier vormt "het dealerbedrijf" een onderdeel van het TruckWorld concept. TruckWorld staat voor een bedrijvencomplex waarin een diversiteit aan truckgerelateerde bedrijven onder een dak nauw samenwerkt. Truckland is binnen dit concept de bestelauto- en truckdealer en biedt alle diensten die daarbij horen: van verkoopadvies tot en met de opbouw en aflevering van voertuigen, de service, reparatie en keuring van voertuigen en installaties. In voorkomende gevallen werkt men daarin nauw samen met de partners in hetzelfde complex.

Contactgegevens

Folkstoneweg 7
1118 LM Schiphol Rijk
 

Tel Algemeen +31 (0)20 405 5500
Tel Werkplaats +31 (0)20 405 5510
Tel Magazijn        +31 (0)20 405 5520


E: receptie.schiphol@truckland.nl
E: magazijn.schiphol@truckland.nl

K.v.K.: 33202253
B.T.W.: NL008695763B01

Afbeelding Vestiging

Openingstijden Truckland Schiphol

Werkplaats / Magazijn ma t/m vr 07.45 - 18.00 uur
  zat 07.45 - 12.15 uur

 

Voor spoedreparaties en strandingen zijn wij 24/7 bereikbaar op onderstaande nummers.
Voor DAF: 040 - 2143000
Voor Fiat: 00800 34280000 of 039 0244 41244
Voor Iveco: 0800-0226072

 

Op onderstaande data is de vestiging van Truckland gesloten.
  
Dinsdag 1 januari 2019 Nieuwjaarsdag
Maandag 22 april 2019 2e paasdag
Zaterdag 27 april 2019 Koningsdag
Donderdag  30 mei 2019 Hemelvaartsdag
Maandag 10 juni 2019 2e Pinksterdag
Woensdag 25 december 2019 1e Kerstdag
Donderdag 26 december 2019 2e Kerstdag


 
 

Vestigingsmanager

Fred Blokker

E-mail: f.blokker@truckland.nl
Mobiel: +31 (0)6 - 29 34 99 82

Werkplaatschef

Cees Buis

E-mail: c.buis@truckland.nl

Magazijnchef

Henny Gaartman

E-mail: h.gaartman@truckland.nl

Accountmanager Trucks

Vincent Zonneveld

E-mail: v.zonneveld@truckland.nl
Mobiel: +31 (0)6 - 46 08 74 38

Accountmanager Bestelwagens

Rob de Koning

E-mail: r.de.koning@truckland.nl
Mobiel: +31 (0)6 - 53 25 15 12

Locatie en route

Plan uw route