Voorkom onnodige stilstand met onze flexible onderhoudscontracten

Grootste en meest ervaren bedrijfswagen dealer van Nederland

Transportoplossingen van klein tot groot, ruime keuze

Klanttevredenheid

Wij zijn pas tevreden als u dat bent. Onze klanten waarderen ons gemiddeld met een:

Klantenvertellen 8,1
Beoordeel

Truckland Rotterdam Zuid

Truckland Rotterdam Zuid is een sterk merk in Regio Rotterdam. Truckland Rotterdam Zuid heeft een volledig geoutilleerde werkplaats en wordt bemand door truck en bestelwagen specialisten. Onze expertise sluit aan bij de lokale behoefte rondom bedrijfsvoertuigen voor containertransport. U kunt bij Truckland Rotterdam Zuid terecht voor zowel de levering, onderhoud, onderdelen. Kortom, het complete servicepakket. Geen woorden maar daden, zoals u in Rotterdam gewend bent.

Driemanssteeweg 11    
3084 CA Rotterdam
 

Algemeen Tel +31 (0)10 294 5150
Algemeen Fax +31 (0)10 294 5151 
Werkplaats +31 (0)10 294 5147
Email werkplaatsrtdz@truckland.nl
Magazijn +31 (0)10 294 5146
Email parts.zuid@truckland.nl


K.v.K.: 33202253
B.T.W.: NL800349490B01

Afbeelding Vestiging

Openingstijden Truckland Rotterdam Zuid

Werkplaats/ Magazijn ma t/m vr 07.30 - 21.00 uur
  zat 07.45 - 12.00 uur
Op onderstaande data is de vestiging van Truckland gesloten.
Maandag 2 april 2018 2e paasdag
Vrijdag 27 april 2018 Koningsdag
Donderdag  10 mei 2018 Hemelvaartsdag
Maandag 21 mei 2018 2e Pinksterdag
Dinsdag  25 december 2018 1Kerstdag
Woensdag  26 december 2018 2e Kerstdag
 
 
Voor spoedreparaties en strandingen zijn wij 24/7 bereikbaar op onderstaande nummers.
Voor DAF: 040-2143000
Voor Fiat: 00800 34280000 of 0039 0244 41244        

 

Aftersales Manager

Siem Poortvliet
E-mail: s.poortvliet@truckland.nl
Mobiel: +31(0)6 46230348

Werkplaatschef

René Zevenbergen
E-mail: r.zevenbergen@truckland.nl

Magazijnchef

Marco Westerhout
E-mail: m.westerhout@truckland.nl

Accountmanager Trucks

Algemeen Tel +31 (0)10 - 294 5150
Email verkoop verkoop@trucklandzh.nl

Hans Wijnmaalen
E-mail: h.wijnmaalen@truckland.nl
Mobiel: +31(0)6 54378749 
 

Accountmanager Bestelwagens

Algemeen Tel +31 (0)10 294 5150
Email Verkoop verkoop@trucklandzh.nl


Roger Boutkam
E-mail: r.boutkam@truckland.nl
Mobiel:     +31(0)6 51557815

Locatie en route

Plan uw route