Voorkom onnodige stilstand met onze flexible onderhoudscontracten
Grootste en meest ervaren bedrijfswagen dealer van Nederland
Transportoplossingen van klein tot groot, ruime keuze

Klanttevredenheid

Wij zijn pas tevreden als u dat bent. Onze klanten waarderen ons gemiddeld met een:

8,1
Beoordeel

Truckland Rotterdam Zuid

Truckland Rotterdam Zuid is een sterk merk in Regio Rotterdam. Truckland Rotterdam Zuid heeft een volledig geoutilleerde werkplaats en wordt bemand door truck en bestelwagen specialisten. Onze expertise sluit aan bij de lokale behoefte rondom bedrijfsvoertuigen voor containertransport. U kunt bij Truckland Rotterdam Zuid terecht voor zowel de levering, onderhoud, onderdelen. Kortom, het complete servicepakket. Geen woorden maar daden, zoals u in Rotterdam gewend bent.

Contactgegevens

Driemanssteeweg 11    
3084 CA Rotterdam
 

Tel Algemeen +31 (0)10 294 5150
Tel Werkplaats +31 (0)10 294 5147
Tel Magazijn        +31 (0)10 294 5146


E: werkplaatsrtdz@truckland.nl
E: parts.zuid@truckland.nl

K.v.K.: 33202253
B.T.W.: NL008695763B01

Afbeelding Vestiging

Openingstijden Truckland Rotterdam Zuid

Werkplaats/Magazijn ma t/m vr 07.30 - 21.00 uur
  zat 07.45 - 12.00 uur

 

Voor spoedreparaties en strandingen zijn wij 24/7 bereikbaar op onderstaande nummers.
Voor DAF: 040 - 2143000
Voor Fiat: 00800 34280000 of 039 0244 41244
Voor Iveco: 0800-0226072

 

Op onderstaande data is de vestiging van Truckland gesloten.
 
Dinsdag 1 januari 2019 Nieuwjaarsdag
Maandag 22 april 2019 2e paasdag
Zaterdag 27 april 2019 Koningsdag
Donderdag  30 mei 2019 Hemelvaartsdag
Maandag 10 juni 2019 2e Pinksterdag
Woensdag 25 december 2019 1e Kerstdag
Donderdag 26 december 2019 2e Kerstdag
 
 

Vestigingsmanager

Arjan Verbeek

E-mail: a.verbeek@truckland.nl
Mobiel: +31 (0)6 - 20 43 07 03

Werkplaatschef

René Zevenbergen

E-mail: r.zevenbergen@truckland.nl

Magazijnchef

Marco Westerhout

E-mail: m.westerhout@truckland.nl

Salesmanager

Jean-Paul Punt

E-mail: j.punt@truckland.nl
Mobiel: +31 (0)6 - 21 16 73 10

Accountmanager Trucks

Hans Wijnmaalen

E-mail: h.wijnmaalen@truckland.nl
Mobiel: +31 (0)6 - 54 37 87 49 

Accountmanager Trucks

Simon Scheepmaker

E-mail: s.scheepmaker@truckland.nl
Mobiel: +31 (0)6 - 22 43 42 93

Accountmanager Trucks

Sven Wienk

E-mail: s.wienk@truckland.nl
Mobiel: +31 (0)6 - 54 61 14 96

Accountmanager Bestelwagens

Roger Boutkam

E-mail: r.boutkam@truckland.nl
Mobiel: +31 (0)6 - 51 55 78 15

Locatie en route

Plan uw route