Voorkom onnodige stilstand met onze flexible onderhoudscontracten
Grootste en meest ervaren bedrijfswagen dealer van Nederland
Transportoplossingen van klein tot groot, ruime keuze

Klanttevredenheid

Wij zijn pas tevreden als u dat bent. Onze klanten waarderen ons gemiddeld met een:

8,1
Beoordeel

Truckland Heerhugowaard

U kunt bij Truckland Heerhugowaard terecht voor advisering en levering van nieuwe en jonge gebruikte voertuigen alsook voor service en onderhoud aan uw voertuigen. Truckland Heerhugowaard is uw aanspreekpunt van voor uw complete vervoersoplossing, wij ontzorgen u door alles af te stemmen tussen levering en verschillende specialisten. Zoals bijvoorbeeld de montage van een complete laadbak, laadlift, autolaadkraan of een transportkoeling. Zaken waarvoor Truckland Heerhugowaard ook bij het getrokken materiaal het onderhoud en de noodzakelijke keuringen kan verzorgen. 

Contactgegevens

Galileistraat 1
1704 SE Heerhugowaard
 

Tel Algemeen +31 (0)72 576 3144
Tel Werkplaats +31 (0)72 576 3152
Tel Magazijn        +31 (0)72 576 3140


E: receptie.heerhugowaard@truckland.nl
E: magazijn.heerhugowaard@truckland.nl

K.v.K.: 33202253
B.T.W.: NL800349490B01

Afbeelding Vestiging

Openingstijden Truckland Heerhugowaard

Werkplaats / Magazijn ma t/m vr 07.45 - 18.00 uur
 zat 07.45 - 12.15 uur


Voor spoedreparaties en strandingen zijn wij 24/7 bereikbaar op onderstaande nummers.
Voor DAF: 040 - 2143000
Voor Fiat: 00800 34280000 of 039 0244 41244

Op onderstaande data is de vestiging van Truckland gesloten.
 
Dinsdag 1 januari 2019 Nieuwjaarsdag
Maandag 22 april 2019 2e paasdag
Zaterdag 27 april 2019 Koningsdag
Donderdag  30 mei 2019 Hemelvaartsdag
Maandag 10 juni 2019 2e Pinksterdag
Woensdag 25 december 2019 1e Kerstdag
Donderdag 26 december 2019 2e Kerstdag

 
 

Vestigingsmanager

Theo Bibo

E-mail: t.bibo@truckland.nl
Mobiel: +31 (0)6 - 51 80 53 76

Werkplaatschef

Fred Schiele

E-mail: f.schiele@truckland.nl

Magazijnchef

Demi Stathi

E-mail: d.stathi@truckland.nl

Salesmanager Trucks

Mark Schuttenhelm 

E-maill: m.schuttenhelm@truckland.nl
Mobiel: +31 (0)6 - 21 54 16 18

Accountmanager Bestelwagens

Hans Ursem

E-mail: h.ursem@truckland.nl
Mobiel: +31 (0)6 - 51 28 94 59

Locatie en route

Plan uw route